Kariéra

Kariéra

MANAŽER ZÁKAZNÍKŮ

Máte zkušenosti z pozice obchodního zástupce? Umité vybudovat s klienty dlouhodobé vazby? Pokoud máte dobrý vztah k obchodu, chete být v terénu u zákazníků a připojit se k stabilní společnosti, dejte nám o sobě vědět.

Vaším úkolem bude:

  • udržování vztahů a objednávky výrobků u stávajících zákazníků
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí s cílem zajistit co největší distribuci výrobků
  • odpovědnost za plnění prodejních plánu
  • rozvíjení úzké spolupráce se zákazníky a identifikace jejich potřeb s cílem navyšování prodejů
  • účast na poradách prodejního týmu - reporting nadřízenému
  • monitoring konkurence a zákazníků a pravidelné předávání získaných informací

Požadujeme:

  • minim. SŠ vzdělání, praxe na pozici obchodního zástupce minim. 2 roky
  • předchozí zkušenosti s prodejem v oblasti potravinářství výhodou (nikoliv podmínkou)
  • komunikativnost a profesionální vystupování, důraz na týmovou práci
  • spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, ochotu učit se novým věcem
  • vysokou pracovní morálku a loajalitu
  • prokazatelné výsledky v oblasti prodeje
  • dobrá znalost regiónu
  • řidič. průkaz skup. B - aktivní řidič
  • schopnost práce s PC
  • zdravotní průkaz pro práci s potravinami

        Nabízíme:

        • motivující finanční ohodnocení skládající se z pevné a pohyblivé části vázané na prodejní cíle
        • samostatnou a zodpovědnou práci
        • firemní automobil i pro soukromé účely
        • služební telefon, notebook
        • příspěvek na penzijní spoření
        • příspěvek na rekreaci zaměstnanců
        • příspěvek na stravování

          Jestli Vás tato pozice a naše společnost zaujaly, pošlete nám Váš životopis spolu s motivačním dopisem.

          734 353 429

          DĚLNÍK / DĚLNICE V PEKÁRENSKÉ VÝROBĚ

          Požadujeme:

          • Vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou, ale výhodou
          • Zdravotní průkaz pro práci s potravinami
          • Manuální zručnost, důslednost, pečlivost, základní počty
          • Zaučímě, požadujeme chuť pracovat a učit se novým věcem
          • Pracovní morálku
          • Dobrý zdravotní stav

            Nabízíme:

            • Hlavní pracovní poměr
            • Příspěvek na rekreaci zaměstnanců
            • Příspěvek na stravování
            • Příspevek do penzijního připojištění

              Navštivte náš e-shop

              Vybírejte a nakupujte
              on-line v pohodlí domova...
              pokračuj

              Akční nabídka

              Zajímavé slevy
              v pekařství U Rohlíčka ...
              pokračuj

              Zdravá výživa

              pokračuj

              pokračuj