Ohlasy zákazníků

Ohlasy zákazníků
15.1.2014 - Lenka Skýpalová

Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat za tak báječný dort. Měla jsem prvně obavy kupovat dort v kauflandu, ale velice jsem byla překvapená. Výborný. A když už to uznala naše babi a ta je "vybíravec a jen tak ji něco nechutná" tak to klobou dolů. Všem doporučuji. Už jsem u vás třikrát koupila dort a vždy byl suprový. A jako milý dárek dětské šampus. Moc vám děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků.


5.11.2013 - Alena Havlíkova

Dobrý den,nakupovala jsem v Kaufflandu ve Frýdku-Místku a měla jsem ze sebou svou dceru, která mě přesvědčovala ať koupím dort. Moc chuti jsem neměla. Vždy, jak se koupil dort v marketech tak nestal zanic a v ledničce byl i tři dni a nikdo ho nechtěl.Ale nakonec jsem ho přece koupila a musím pochválit, byl výborný a večer nezbyl ani drobek. Děkujeme za tak skvělý dort. Jak se bude slavit, aspoň vím, kde zajít koupit skvělé výrobky.DOPORUČUJI VÁS


23.9.2013 - HERAKOVA VĚRA

Objednala jsem u Vás ananasový dort motýlka pro moji vnučku.CHtěla bych Vám poděkovat,byl vynikající .Budu V ás všem doporučovat.K dortu jsme dostali zdarma i dětský šampus což bylo milé překvapení.Moc děkuji.


Zobrazit všechny příspěvky

Navštivte náš e-shop


Vybírejte a nakupujte
on-line v pohodlí domova...
pokračuj

Akční nabídka


Zajímavé slevy
v pekařství U Rohlíčka ...
pokračuj

Zdravá výživa

pokračuj

Facebook

pokračuj