Lahůdky

Lahůdky

Jsme výrobci a dodavatelé produktů sortimentu Fresh Snack.

Vše je:

  • čerstvě upečeno

  • čerstvě naplněno

  • čerstvými surovinami

Jsme výrobci nejen pečiva! Dle vlastní originální receptury vyrábíme také:

  • pomalené kuřecí maso

  • pomalenou krkovičku

  • uzenou nivu

  • uzený hermelín

  • uzenou mozzarellu

  • jemnou majonezu

  • pikantní majonezu

 

V případě navázání obchodní spolupráce Vám vyrobíme produkt dle Vašich požadavků.

 

fresh snack

 

fresh snack

Náš aktuální sortiment:

TORTILLA S KUŘECÍMI ŘÍZEČKY

Chuťovka z Mexika do ruky je alternativou našeho běžného pečiva a zpestří Váš den! Tortila s křupavými kuřecími řízečky, pikantní majonézou naší receptury a čerstvou zeleninou.

 

TORTILLA S MOZZARELOU

Mexická cuťovka pro milovníky sýra je alternativou našeho běžného pečiva a zpestří Váš den! Tortila s lehce zauzenou mozzarellou, jemnou majonézou naší receptury a čerstvou zeleninou.

 

LNĚNÉ ZLATO S UZENÝMI SÝRY

Buďte FIT a ochutnejte FRESH SNACK s pečivem z naší FIT řady. LNĚNÉ ZLATO S UZENÝMI SÝRY je originální recepturou PRIMA PEKÁRNY. Pečivo ve tvaru rohlíku je charakteristické obsahem semínek zlatého lnu. Ten je bohatý na vitamín E a hořčík a je zdrojem nenasycených mastných omega 3 kyselin, které příznivě ovlivňují průběh kardiovaskulárních chorob, Lehké zauzení dodá nivě i hermelínu lahodnou chuť. To vše spojí s rajčátky a salátem lehká majonéza naší vlastní výroby.

 

LNĚNÉ ZLATO S KRŮTÍM MASEM

Buďte FIT a ochutnejte FRESH SNACK s pečivem z naší FIT řady. LNĚNÉ ZLATO S KRUTÍM MASEM je originální recepturou PRIMA PEKÁRNY. Pečivo ve tvaru rohlíku je charakteristické obsahem semínek zlatého lnu. Ten je bohatý na vitamín E a hořčík a je zdrojem nenasycených mastných omega 3 kyselin, které příznivě ovlivňují průběh kardiovaskulárních chorob, Pomalým pečením si krutí maso uchovává šťavnatost a autentickou chuť. To vše spojí s rajčátky a salátem pikantní kari majonéza naší vlastní výroby.

 

MEXICKÝ ROHLÍK S KUŘECÍM MASEM

Velká porce kuřecího masa v pikantním pečivu Jedinečnou chuť dodává mexickému rohlíku koření ze směsi sušených rajčat, cibule, česneku a červené řepy! Těsto je v základu pšeničná mouka obohacená o sojový šrot, lněná a slunečnicová semínka i sezam.. Mexický rohlík s pikantní majonézou, grilovanými kuřecími kousky a čerstvou červenou paprikou.

 

CROISSANT MOZZARELOU

Tmavý vícezrný croissant s chutí Itálie. Tmavý croissant s mozzarellou a sušenými rajčaty na salátě.CROISSANT S PRŠUTEM Tmavý vícezrný croissant pro fajnšmekry. Tmavý croissant s pršutem a sušenými rajčaty na salátě.ČESKÁ PLETÝNKA S KRKOVIČKOU Česká klasika v pletýnce s lněným semínkem a pořádnou porcí masa. Multicereální pletýnka s česnekovou majonézou, pečenou krkovičkou naloženou v česneku, kyselou okurkou a čerstvou červenou cibulí.

 

ČESKÁ PLETÝNKA S MOZZARELOU

Česká klasika s příchutí Itálie v pletýnce s lněným semínkem. Multicereální pletýnka s jemnou majonézou, kousky mozzarely, rajčaty, salátem.

 

ŘECKÝ ROHLÍK S KUŘECÍMI ŘÍZEČKY

Té pikantně kořeněné chuti neodoláte! Základ řeckého rohlíku tvoří směs pšeničné a kukuřičné mouky (10 %), který je obohacen slunečnicovými semínky. Pečivo je plněno kuřecími řízečky, kari majonézou naší receptury, rajčaty a salátem.

 

ŘECKÝ ROHLÍK UZENÝM HERMELÍN

Jemně zauzená krémová chuť sýru ve zrníčkovém pečivu! Základ řeckého rohlíku tvoří směs pšeničné a kukuřičné mouky (10 %), který je obohacen slunečnicovými semínky. Rohlík je plněn uzeným hermelínem s jemnou majonézou, rajčaty a salátem.

 

BAGETA SÓJOVÁ SE ŠUNKOU

Maxi bageta, která vás zasytí na celý den. Sojová bageta s česnekovou majonézou, čerstvou vepřovou šunkou, plátky sýrů, rajčat a salátu.

 

DALAMÁNEK SE ŠUNKOU

Sytá svačinka s kvalitní šunkou a plátkovým sýrem. Dalamánek s rostlinným máslem, čerstvou vepřovou šunkou, plátky sýru, okurky, rajčat a salátu.DALAMÁNEK S ANGLICKOU Sytá svačinka s pořádnou porcí anglické slaniny. Dalamánek s hořčici, plátky anglické slaniny, okurek, rajče, salát.

 

ZRNKO GOLEM

Tmavá houska z vařené zápary plná energie na celý den. Zrnko s rostlinným máslem, trvanlivým salámem golem, plátky sýru, okurky, rajčat a salátu.

 

HOUSKA ŠKOLÁK SE  ŠUNKOU

Lidová klasika do školy i do práce. Tuková houska s rostlinným máslem, čerstvou vepřovou šunkou, plátkem sýru a čerstvým rajčetem.

 

HOUSKA ŠKOLÁK SE SALÁMEM

Lidová klasika s oblíbeným salámem. Tuková houska s rostlinným máslem, hořčicí, trvanlivým salámem golem a čerstvou okurkou.

 

SUDENTSKÝ ROHLÍK

Rohlík jako od maminky do školy i na výlet. Velký tukový rohlík s rostlinným máslem, čerstvou vepřovou šunkou, trvanlivým salámem golem, plátky sýru a čerstvou červenou paprikou a okurkou.

Navštivte náš e-shop


Vybírejte a nakupujte
on-line v pohodlí domova...
pokračuj

Akční nabídka


Zajímavé slevy
v pekařství U Rohlíčka ...
pokračuj

Zdravá výživa

pokračuj

Facebook

pokračuj