O nás

O společnosti

Vznik firmy Semag

1991 - Vznik firmy

Obchodní společnost SEMAG spol. s r.o.. byla založena 10.12.1991. Tímto se uskutečnil podnikatelský záměr v oboru pekárenské a cukrárenské výroby, nákupu a prodeje zboží. Výroba pečiva probíhala v pekárně, která se nacházela v centru Havířova. Výrobním programem bylo běžné a jemné pečivo.

Založení divize maloobchodních jednotek s prodejem pečiva

1998 - Založení divize maloobchodních jednotek

V tomto roce byly založeny první dvě prodejny. V průběhu dalších let se počet prodejen dále rozšiřoval a v současné době je v provozu 19 prodejen. Prodejny jsou známy pod značkou "PEKAŘSTVÍ U ROHLÍČKA". Zahájení provozu druhé pekárny

Byla zprovozněna druhá pekárna v Příboru

2002 - Byla zprovozněna druhá pekárna v Příboru

Tato pekárna je specializovaná na výrobu tradičních výrobků jemného pečiva, zejména z listového těsta (domácí koláče, loupáky, šátečky s různými náplněmi...).

Zahájena cukrářská výroba

2004 - Zahájena cukrářská výroba

Děláme všechno proto, aby život se Semagem byl sladký! V rámci rozšíření výrobního programu jsme zahájili v roce 2004 v nových prostorách cukrárenskou výrobu. Výrobní prostory splňují nejnáročnější hygienické požadavky. V těchto podmínkách jsou vyráběny výrobky s použitím tradičních receptur.

Rozšíření pekařské výroby

2005 - Rozšíření pekařské výroby

V nových moderních prostorách, vyhovujících přísným hygienickým požadavkům, jsme začali vyrábět chléb vysoké kvality. Výroba probíhá při zachování tradičních postupů, kdy je použit přírodní kvas. Díky této technologii je náš chléb vyvážené chuti a zůstává dlouho čerstvý.

Přestěhování výroby do nových prostor

2006 - Přestěhování výroby do nových prostor

V roce 2006 byla zúročena snaha všech zaměstnanců firmy a přestěhovali jsme se do prostor nové pekárny. Toto snažení bylo hnáno potřebou zajistit zákazníkům nejvyšší kvalitu výrobků vyrobených moderní technologií. Zákazník dokáže nejlépe ohodnotit toto snažení a proto jeho názor bude vždy našim měřítkem.

Filozofie společnosti Semag

Filozofie společnosti

Způsob jak být nejlepší je dosáhnout maximální spokojenosti zákazníků nejefektivnějším způsobem.
SEMAG spol. s r.o. usiluje o co nejvyšší uspokojení zákazníků tím nejefektivnějším způsobem, za přispění všech zaměstnanců společnosti. Uvědomuje si, že právě zákazníci rozhodují o budoucnosti společnosti! Všechny cíle, které si společnost před sebe klade, jsou vyšší než ty minulé.

Jaká jsme firma?

Dynamická
pružně reagující na požadavky a očekávání zákazníka, s aktivním přístupem k inovacím v oboru, což zajistí pro naše zákazníky nové výrobky v souladu s nejmodernějšími stravovacími trendy, rozvoj a rozšíření oblasti poskytovaných služeb a efektivní vnitřní procesy, s rozvojem vlastní vysoce specializované maloobchodní sítě prodejen.

Řízená (kompetentní)
firma velmi výrazně vnímá, že způsob jak se udržet mezi nejlepšími je mít tým kompetentních profesionálů, proto vzdělávání a rozvoj svých zaměstnanců považuje za prioritu, dává tvůrčí prostor všem, kteří se nebojí změn a aktivně se podílejí na trvalém rozvoji firmy

Stabilní
s dlouholetou tradicí a zkušeností na českém trhu, s rozsáhlým a stálým portfoliem zákazníků, s širokým sortimentem pekařských, cukrářských a lahůdkářských výrobků, úspěšná, rostoucí, vytvářející hodnoty ve prospěch zákazníků, zaměstnanců a majitelů

Spolehlivá
díky nejmodernějšímu technickému a technologickému vybavení je firma schopna plnit nejpřísnější požadavky na kvalitu a zdravotní nezávadnost výrobků, potvrzeno dlouhodobě zavedeným a často prověřovaným systémem řízení jakosti dle normy FSSC 22000. Jakost a bezpečnost potravin je nedílnou součástí všech činností ve firmě, což přispívá k vyrovnané kvalitě výrobků a služeb

Citlivá
s kladnou reakcí k životnímu prostředí, zaměstnancům a ke kvalitě všech složek života lidí kolem nás

Síť prodejen U Rohlíčka

Síť prodejen U Rohlíčka

Naše pekařství jsou pro Vás otevřena v mnoha městech.
Podívejte se zda je Semag i ve Vaší blízkosti.

Navštivte náš e-shop


Vybírejte a nakupujte
on-line v pohodlí domova...
pokračuj

Akční nabídka


Zajímavé slevy
v pekařství U Rohlíčka ...
pokračuj

Zdravá výživa

pokračuj

Facebook

pokračuj