Slavnostní příležitosti

Slavnostní příležitosti

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám prostřednictvím tohoto katalogu nabídli nejen několik užitečných rad, ale také možnost vybrat si na jednom místě pekařské, lahůdkářské nebo cukrářské výrobky pro uspořádání svatební hostiny. Připravili jsme pro Vás sortiment svatebních dortů, minizákusků, rolád, koláčů a ozdob, které reprezentují současné trendy.

Výrobky jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin ručně tak, jako by jste si je dělali sami. U dortu je možné kombinovat tvar, náplně, zdobení apod. . Ale co více?

Jsme připravení splnit Vaše tajné představy (např. dort Vašich snů), proto neváhejte a kontaktujte našeho obchodního zástupce na tel.: 731401495. Objednávky přijímáme minimálně 72 hodin před plánovaným termínem dodání. Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně v sídle naší firmy v Havířově - Šumbarku, či v některé z našich 12 prodejen Pekařství U Rohlíčka po celé Moravě nebo Vám jej po dohodě dopravíme na smluvené místo. Ceník obdržíte na našich prodejnách nebo u obchodního zástupce.

Navštivte náš e-shop


Vybírejte a nakupujte
on-line v pohodlí domova...
pokračuj

Akční nabídka


Zajímavé slevy
v pekařství U Rohlíčka ...
pokračuj

Zdravá výživa

pokračuj

Facebook

pokračuj