KARIÉRA

Společnost SEMAG aktuálně nabízí tato pracovní místa.
Zájemci o zaměstnání mohou svůj životopis zaslat na email:

prace@semag.cz

Ing. RENÁTA PIPROVÁ

personální manažer

Úřední hodiny:

pondělí: 8-10 hod
středa: 8-10 hod
pátek:  8-10 hod

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

Nabízíme dobrý pracovní kolektiv a zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.

Dobrý kolektiv
Příspěvek do penzijního připojištění
Příspěvek na zotavenou
Příspěvek na stravování
Stabilní společnost
3,3 % Fluktuace

VOLNÉ POZICE

Dělník v pekárenské výrobě - JEMNÉ PEČIVO - obsluha strojů

Hlavní pracovní poměr | Havířov-Šumbark

Potravinářská firma hledá do stávajícího týmu na středisko jemného pečiva uchazeče, který má chuť pracovat a nehledá výmluvy.

Náplň práce:

  • volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - vysoký podíl ruční práce
  • ranní a odpolední směny, víkendy
  • po zkušební době bude probíhat zaučení na obsluhu strojů
  • možnost finančního postupu
  • vyučení v oboru není podmínkou, zkušenosti s výrobou pečiva výhodou

Požadujeme:

  • dobrou manuální zručnost - práce vhodnější pro ženy
  • spolehlivost, výborné počty
  • výuční list
  • pracovní morálku, ochotu učit se novým věcem
  • zdravotní průkaz pro práci s potravinami, výborný zdravotní stav
  • zaučíme
  • pouze pro vážné zájemce, preferujeme dlouhodobý pracovní vztah

Nabízíme:

  • dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volnočasé aktivity
  • firemní akce

VEDOUCÍ PROVOZOVNY - PRIMA PEKÁRNA - HAVÍŘOV

Hlavní pracovní poměr | Havířov - Město

Do stávajícího kolektivu provozovny s kavárnou přijmeme kolegu/kolegyni na HPP. Lídra, kdy každá překážka je výzvou a umí správně motivovat své podřízené k nejlepším výkonům.

  • vedení maloobchodní jednotky, řízení cca 5 zaměstnanců
  • vedení souvísející administrativy
  • znalost platné legislativy pro maloobchodní činnost (výroba potravin)
  • příprava, vypékání a prodej pekárenskách výrobků
  • příprava obložených baget a polévek
  • prodej kávy
  • znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou
  • provozní doba pondělí - pátek, ranní a odpolední směny
  • v sobotu pouze ranní směna

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání, potravinářský směr, praxe minimálně 3 roky s řízením maloobchodních jednotek
  • znalost platné legislativy pro maloobchodní činnost (výrova potravin)
  • řídíci a organizační schopnosti
  • komunikativnost, zodpovědnost, pracovní morálku
  • příjemné vystupování
  • manuální zručnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • zdravotní průkaz pro práci s potravinami
  • výborný zdravotní stav
  • ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme:

  • dlouhodobé zaměstnání na HPP u stabilního zaměstnavatele

Dělník / dělnice ve výrobě - CHLEBA

hlavní pracovní poměr | Havířov-Šumbark

POŽADUJEME

  • MANUÁLNÍ ZRUČNOST, ZODPOVĚDNOST, dobrou pracovní morálku, ochotu pracovat a učit se novým věcem
  • vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou, zaučíme
  • čistý pracovní rejstřík

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • příprava a výroba chleba
  • 12 hodinové směny

NENAŠLI JSTE VHODNOU POZICI?

SLOVY NAŠICH KOLEGŮ

Ing. Daniela Hučínová

Součástí týmu od 2007.

Nejdůležitějším stavebním kamenem naší pekárny jsou zaměstnanci. Stále máme oporu v zaměstnancích, kteří u nás poctivě a spolehlivě pracují řadu let, ale můžeme se také pochlubit novou generací schopných, chytrých a parádních lidí.

Pavlína Koníčková

Součástí týmu od 1991 (1988).

Pracuji s úžasnými lidmi – na všech frontách: ve výrobě i ve vedení. A co je pro mě nejdůležitější, že díky těmto lidem chodím do práce stále ráda, svojí práci miluji a pořád mi voní.

Náš den v číslech

ZE ŽIVOTA PEKÁRNY

223

Druhů pečiva

273,5

m je dlouhá cesta rohlíku

150000

Rohlíků každý den

480

Odběrných míst každý den